Biz Kimiz ?

Ticari hayatına 1964 yılında Çizmeciler A.Ş. olarak başlayan CZM Grup; Turizm, Otelcilik ve Gayrimenkul sektörlerindeki faaliyetlerine, 2008 yılında inşaat sektöründeki yatırımlarını ekleyerek CZM Yapıyı kurdu. 

Tekstil, Gıda, Otomotiv, Turizm Otelcilik, Gayrimenkul ve İnşaat Sektörlerinde yurtiçi ve yurtdışında faaliyetlerine devam etti. 2022 Ocak ayı itibariyle faaliyet gösterdiği sektörlerdeki yatırım ve tecrübesini CZM Grup bünyesinde topladı.

Faaliyette bulunduğu sektörlerde ülkemizin önde gelen kuruluşlarından biri olan CZM Grup, 65 yıllık ticari yolculuğunda en önemli yönetim ilkesi olan insana saygı ve profesyonel çalışma prensibini yönetim kademelerinde yer verdiği genç ekiple yoluna devam etmektedir.

Güvenilir hizmet ve güvenilir satış politikası ile kısa sürede sektördeki önemli firmalar arasına giren CZM Grup, güven politikası ile uzun vadede yaptığı yatırımlarla şirket yapısı ve portföyünü geliştirmektedir.

CZM Grup, çağdaş yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap veren, insanların yaşam alanlarına kaliteli ve güvenilir hizmet sunan, inşaat projelerinde estetik ve güvenliği bir arada sağlayan, ekonomik, kaliteli ve yaşanabilir çevre oluşturma çabasında olan, yapı alanında kalıcı çözümler sunan bir kuruluştur.

Birinci önceliği müşteri memnuniyeti olan, insana saygı ve kurumsallık anlayışını, yönetimden başlayarak tüm kademelerine uygulayan CZM Grup, tecrübe ve dinamizmini uyum içinde birleştirerek başarıya ulaşan ender şirketlerden biridir.

Müşterilerinin kalite beklentilerini her daim karşılamaya ve arttırmayı hedefleyen CZM Grup, her projesinde müşteri memnuniyetini ön planda tutan çözümler sunar.

DEĞERLERİMİZ

Davranışlarımızı, kararlarımızı ve amaçlarımızı yönlendiren değerlerimiz;
Dürüstlük, Objektiflik, İnsana Saygı, Çevreye Duyarlılık, Şeffaflık, Yaratıcılık, Mükemmeliyet, Başarı Odaklılık, Çağdaşlık, Yenilikçilik, Sorumluluk, Adalet ve Rekabet

MİSYONUMUZ

HAKKIMIZDA

VİZYONUMUZ